Rozwiązania dla hotelarstwaRozwiązania dla hotelarstwa jakie realizujemy w zakresie dostarczanych systemów:

Okablowanie strukturalne – jest podstawą funkcjonowania niemal wszystkich systemów teletechnicznych i informatycznych. Właściwie zaprojektowana i wykonana instalacja zwiększa pewność ich bezawaryjnej pracy. W okablowaniu wykorzystujemy technologie miedziane i światłowodowe. Nasze projekty są przemyślane, ekonomiczne i gotowe na integrację poszczególnych systemów.

Monitoring CCTV – monitoring wizyjny to nieoceniona pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa. Zapewnia zarówno bieżącą obserwację obrazu z kamer umieszczonych w hotelu i jego otoczeniu, jak i jego rejestrację i późniejsze odtwarzanie. Pozwala to na szybkie wykrycie ewentualnych zagrożeń i – w razie potrzeby – błyskawiczną interwencję. Systemy telewizji dozorowej są niezwykle efektywnymi i niedrogimi środkami służącymi poprawie bezpieczeństwa gości, pracowników i mienia. Warto również pamiętać o możliwości zastosowania ich jako narzędzia kontroli pracy personelu hotelowego.

Telewizja hotelowa – projektowane przez nas systemy pozwalają na odbiór cyfrowych kanałów telewizyjnych nadawanych z satelity oraz kanałów naziemnych nadawanych z multipleksów cyfrowych. Dobór właściwych elementów, począwszy od gniazda, kabla, odpowiednich anten, a na nowoczesnych telewizorach kończąc, zapewni doskonałą jakość obrazu i dźwięku we wszystkich pokojach. W ramach rozbudowy funkcjonalności systemu możemy również uruchomić kanał reklamowy hotelu czy podłączyć podgląd z kamer monitoringu. W naszej ofercie znajdują się również systemy płatnej telewizji Pay TV, VoD i telewizji interaktywnej IP TV.

Systemy telekomunikacyjne – telefony w pokojach poza zapewnieniem łączności gościa z recepcją pełnią funkcje typowe dla obiektów hotelowych, takie jak blokada telefonu w niezamieszkanych pokojach, budzenie czy przekazywanie informacji o stanie pokoju. Dobrze dobrana centrala telefoniczna wspiera personel hotelu w obsłudze gościa.Dzięki doskonałej orientacji na rynku usług telekomunikacyjnych dobierzemy opcję najlepszą dla potrzeb danego hotelu. Wykonamy również audyt i optymalizację obecnie posiadanych usług telekomunikacyjnych w zakresie telefonów i dostępu do Internetu.

Sieci wi-fi – dostęp do internetu stał się dla gości jednym z podstawowych kryteriów wyboru hotelu. Sam dostęp to za mało – ważne, by był wydajny i bezpieczny. My wiemy, że właściwy dobór miejsca instalacji jak i samych urządzeń jest kluczowy dla zadowolenia Państwa gości.

Systemy nagłośnienia – właściwy system nagłośnienia w hotelu daje możliwość wyboru muzyki w zależności od miejsca jej odtwarzania; lobby hotelowe, restauracja, część rekreacyjna to tylko niektóre ze stref muzycznych, które można wydzielić. Korzystając z naszej wiedzy dobierzemy optymalne jakościowo i akustycznie dla danego obiektu rozwiązanie.

systemy naglosnienia

Systemy audio-video w salach konferencyjnych – współczesne sale to nie tylko projektor i ekran. To cały system audio-wizualny pozwalający przeprowadzić zarówno efektowną prezentację multimedialną, jak i spełniający funkcję rozrywkową. Zastosowanie odpowiednich systemów sterowania urządzeniami audio-video, a także światłem, ekranem, kotarą, żaluzjami, pozwala usprawnić jej obsługę. Warto zaznaczyć, że projektując systemy AV pamiętamy o doborze poszczególnych elementów zarówno pod kątem technicznym, finansowym jak i estetycznym.

System zamka hotelowego – zastosowanie dobranego do danego obiektu systemu elektronicznego zamka hotelowego to wygoda i bezpieczeństwo gości oraz pracowników hotelu. Użycie karty magnetycznej lub zbliżeniowej zapewnia sprawną kontrolę dostępu do pokoi. Zamki elektroniczne pozwalają na sprawdzenie wszystkich operacji związanych z wydawaniem kart i ich użytkowaniem. Należy pamiętać, że karta może nie tylko otwierać drzwi, ale również uruchamiać windę, załączać energię elektryczną w pokoju czy pozwalać na przejście z parkingu do hotelu. Można także zapisywać na niej informacje stosowane w systemach PMS (Property Management System)

Systemy informatyczne – hotelowe systemy informatyczne to znacznie więcej niż program do wystawienia rachunku za pobyt gościa. Systemy zbierają informacje niezbędne do poprawnego rozliczenia gościa z zakresu korzystania z usług gastronomicznych, przeprowadzonych rozmów telefonicznych, usług SPA i innych oferowanych przez hotel. W ramach usług świadczonych przez nas pomożemy dobrać odpowiedni do wielkości Państwa obiektu program i co niezmiernie ważne, zintegrować go z zewnętrznymi systemami, takimi jak centrala, zamek hotelowy, dostęp do parkingu, czy chociażby drukarki fiskalne.

System zarządzania Digital Sign-age – system opiera się na połączeniu odpowiedniego sprzętu multimedialnego, oprogramowania i usług, zapewniających koncepcję efektownego przekazu treści. Wykorzystując wiele technologii prezentacji multimedialnej, jak tablice LCD, info-kioski, tablice dotykowe i inne nośniki przekazu, gwarantuje zwrócenie uwagi odbiorcy na przekazywane informacje.